עמוד הבית   צור קשר
 
חברת ניקיון, פוליש חברת ניקיון סופר קלין - צרו קשר

מומלצים : חברת פוליש | חברת שירותי ניקיון | פוליש | פוליש קריסטל  | חברות ניקיון בתל אביב

 
7 טיפים על ניקוי בתים :

7 טיפים על ניקוי בתים


ניקוי בתים הינו מלאכה הגוזלת מאיתנו זמן רב ולפעמים מייאשת, מכיוון שהבית לא נשאר נקי זמן רב ובני הבית דואגים ללכלך ולבלגן אותו במהרה ולכן צריכים אנו לדעת כיצד ניקיון בתים יכול להיעשות מהר יותר.

1. אבק ולכלוך תמיד נופלים למטה, ולכן ניקוי בתים עם מספר קומות צריך להתחיל מהמקום הגבוה ביותר בבית. אם ננקה את הבית בדרך הפוכה, כלומר מלמטה למעלה, אנחנו נגרום ללכלוך ולאבק שבמקומות הגבוהים ליפול למקומות הנמוכים שכבר סיימנו לנקות שם.

2. אין צורך לנקות את הבית כל יום, טוב יותר לחלק את הניקוי של הבית במשך השבוע, ניקוי בתים בדרך זאת פחות משעמם וגוזל מאיתנו פחות זמן, לדוגמה בית עם 4 חדרים אפשר לחלק חדר לכל יום בשבוע ואת יתר הבית ביום החמישי.

3. תלבש כפפות מגינות, ישנם חומרי ניקוי שיכולים להזיק לעור שלך וישנם חומרי ניקוי שגורמים לעור להתקמט. מומלץ מאד להשתמש בכפפות גומי בשביל ניקוי רטוב (עם חומרי ניקוי) ובכפפות כותנה בשביל ניקוי יבש, הן עוזרות בניקוי האבק.

4. תמנע מלכלוך להיכנס לביתך, רוב הזמן שגוזלת המלאכה של ניקוי בתים הוא בעיקר בניקוי לכלוך שמגיע מבחוץ, לכן תקפיד שלא ייכנס לביתך שום לכלוך. תתקין מנעול אוויר, הוא יכול למנוע מהרבה מאד לכלוך מלהיכנס לביתך (מנעול אוויר הינו מכשיר המוציא אוויר בחוזקה ומותקן במשקוף הדלת של הכניסה לבית או לעסק).

5. תקציב לעצמך זמן קבוע בכל יום לניקוי הבית, ניקוי בתים יכול להימשך זמן רב כאשר לא שמים לב לשעון, והרבה מהזמן הזה ניתן לחסוך, תהיה קפדן בעניין הזמן, כאשר אתה ניגש לנקות את הבית תקציב זמן מסוים ואם אינך עומד בזמן הזה תפסיק לנקות וזה יזרז אותך בפעם הבאה לנקות את הבית מהר יותר ולחסוך זמן רב.

6. תפעיל את המערכת סטריאו ותשמע מוסיקה קצבית, המוסיקה תניע אותך לנקות מהר יותר. אפילו במפעלים הנהיגו את הטכניקה הזאת לשמוע מוסיקה בזמן העבודה ובאמת אחוזי התפוקה הזניקו בעשרות מונים. הטכניקה הזאת של לשמוע מוסיקה בזמן העבודה עובדת גם עם ניקוי בתים.

7. השתמש בחומרי הניקוי הטובים ביותר, עם חומרי ניקוי איכותיים ניתן לנקות מהר יותר את הבית והם חוסכים לך הרבה זמן, אל תחסוך כמה פרוטות על חומרי ניקוי זולים ובמקום זאת תבזבז זמן רב יותר בניקוי הבית.


כל אדם מכיר את ביתו, את בני ביתו ואת האמצעים העומדים לרשותו ויכול למצוא רעיונות נוספים לחסוך זמן בניקוי הבית שלו, אנחנו רק הצענו מספר הצעות שרלבנטיות לכולם.
 
   
מאמרים >> חברת ניקיון בתים
 כל הזכויות שמורות - חברת ניקיון סופר קלין 2010
דף הבית שירותי ניקיון חברת ניקיון חברת פוליש צור קשר

 

    מפת אתר

טיפים על ניקוי בתים


 

 

חברת ניקיון סופר קלין : חברת שירותי ניקיון ושירותי פוליש מקצועיים.
*שיחת חינם - 1800-221-670 | פלאפון - 052-6881837

| חברת ניקיון google +