ניקיון דירות חכם

 
    עמוד הבית   צור קשר
 
חברת ניקיון, פוליש חברת ניקיון סופר קלין - צרו קשר

מומלצים : חברת פוליש | חברת שירותי ניקיון | פוליש | פוליש קריסטל  | חברות ניקיון בתל אביב

 
ניקיון דירות חכם :

ניקיון דירות חכם


ניקיון בתים / דירות אינו רק לניקיון הדירה אלא גם על מנת לחטא את הבית, אתה רוצה לבער מן הדירה מזיקים, פסולת, זיהום ועוד, ובסופו של דבר להיות בעל דירה נקייה, נוחה ובטוחה. אולם, מוצרי ניקוי רבים גורמים בעצמם לזיהום ומסוכנים לבריאות.

ישנם מוצרים רבים בשוק לצורך ניקיון דירות. אם מוצרי הניקוי הזולים היו מנקים טוב כמו מוצרי הניקוי היקרים, האם מוצרי ניקוי יקרים היו משווקים? מוצרים אלו שמציעים יתרונות זהים ליתרונות שמציעים מוצרי ניקוי זולים יהיו חסרי ביקוש. אולם, אנחנו רואים שאכן זה המציאות, מוצרי ניקוי זולים מנקים היטב כמו מוצרי ניקוי יקרים, אם כן למה ישנם מוצרי ניקוי יקרים בשוק? אנשים רבים שעוסקים בענף (ניקיון דירות) מעידים שמוצרי ניקוי יקרים בריאים יותר לגוף מאשר מוצרי ניקיון זולים.

פתרונות ניקוי עם חומץ, סודה לאפייה, מלבינים ועוד בשביל ניקיון דירות הם בזבוז זמן מוחלט. אמנם ניקיון דירות עם חומץ מחטא את הדירה מחיידקים אבל לא מנקה היטב.

מלבין הוא מוצר ניקוי מעולה כאשר לפנינו ניקיון דירות עם כתמים רבים מכיוון שמלבין הוא חומר מעולה להסרת כתמים ועובש. המלבין גם מחטא את הדירה כמו חומץ אך יש להיזהר שלא יישפך ממנו על הבגדים או על השטיח וגם מומלץ להשתמש בכפפות כאשר מנקים עם מלבין. אולם, מכיוון שלמלבין יש אדים רעילים ומסוכנים כדאי לשקול חומרי ניקוי יקרים ובטוחים יותר. אלכוהול יעיל מאד לניקוי צלחות כרומיות, אך מלבד זאת אינו יעיל לכלום.

מוצרים אלו הם טובים לתחזוק הדירה, כלומר על מנת לשמור על הדירה נקייה, אבל ניקיון דירות מלכתחילה צריך להיעשות על ידי חומרי ניקוי איכותיים. אף אם ברצוננו להשתמש בחומרי ניקוי טבעיים על בסיס קבוע, לכתחילה נצטרך להשתמש בחומרי ניקוי רגילים (אך איכותיים) ולאחר מכן נשתמש במוצרי ניקוי טבעיים על מנת לשמור על הדירה נקייה.

לאחר שסיימת לנקות את הדירה עם חומרי הניקוי האיכותיים, זכור לנקות אותה לעיתים קרובות עם חומרי הניקוי הטבעיים על מנת שלא יצטבר לך הרבה לכלוך ותצטרך שוב להשתמש במוצרי הניקוי האיכותיים יותר. ניקיון דירות בדרך כזאת נראית כטרחה רבה ולא כניקיון דירות חכם אבל כאשר מנקים את הדירה בצורה מאורגנת חוסכים זמן רב והדירה נקייה יותר.

הסוד האמיתי לניקוי דירות הוא לחלק את מטלות הניקוי של הדירה לימות השבוע ולא לנקות את כל הדירה ביום אחד וזאת מכיוון שניקוי כל הדירה ביום אחד מתיש וגורם לכך שפרטים רבים בניקוי הבית נשארים מוזנחים בגלל שנראים כפרטים קטנים לעומת ניקוי כל הדירה, מה שאין כן כאשר אנחנו מחלקים את ניקוי הדירה לימות השבוע ואז אפשר לטפל בכל יום בחלק קטן בדירה ובכל פעם זה יהיה שונה ומעניין וכל חלקי הדירה יקבלו תשומת לב מלאה.

 
   
מאמרים >> ניקיון דירות חכם
 כל הזכויות שמורות - חברת ניקיון סופר קלין 2010
דף הבית שירותי ניקיון חברת ניקיון חברת פוליש צור קשר

 

    מפת אתר


 

 

חברת ניקיון סופר קלין : חברת שירותי ניקיון ושירותי פוליש מקצועיים.
*שיחת חינם - 1800-221-670 | פלאפון - 052-6881837

| חברת ניקיון google +