פוליש קריסטל

 
    עמוד הבית   צור קשר
 
חברת ניקיון, פוליש חברת ניקיון סופר קלין - צרו קשר

מומלצים : חברת פוליש | חברת שירותי ניקיון | פוליש | פוליש קריסטל  | חברות ניקיון בתל אביב

 
פוליש קריסטל :

פוליש קריסטל


נמאס לכם מהמראה הישן של הרצפות בבית? המרצפות כבר לא מבריקות כמו פעם? הגעתם למקום הנכון. חברת סופר קלין היא חברת ניקיון מובילה בתחומה, והיא המקום הנכון לחדש את המראה של הבית באמצעות פוליש קריסטל.

חברת סופר קלין, בעלת מוניטין של 25 שנה בתחום הניקיון וסיפקה שירות לאורך השנים לאלפי לקוחות מרוצים. הגיע העת לחדש גם את הרצפה שלכם.
ריצפת הבית היא פני הבית כולו. פוליש קריסטל לרצפה שלכם, והבית יקבל מראה מבריק וחדש. אם הרצפה מיושנת, מלוכלכת או איבדה מהברק, פוליש קריסטל הוא התשובה. חברת סופר קלין תשמח לבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה והמקצועית ביותר, על מנת שתוכלו ליהנות מכמה שנים טובות של ריצפה מבריקה ונקייה.

פוליש קריסטל הוא לא בדיוק פוליש רגיל, אך כיוון והתוצאות אותן הוא משיג דומות לתוצאות הפוליש וקס המוכר, הוא נכנס לקטגוריית פוליש. פוליש קריסטל מתבצע באמצעות מכונה מיוחדת וכבדה, אליה מוצמד צמר פלדה. צמר בפלדה משתפשף ברצפה בתנועה סיבובית מהירה, מה שיוצר חום רב ומקל על הצמר והחומר הנמצא בו לחדור לשכבה העליונה של המרצפות. המשך מוסיפים חומר נוסף ליצירת ברק, ולסיום חומר מסוג לשישי המעלים את סימני השפשוף של צמר הפלדה.

כפי שניתן לשים לב, מדובר בעבודה המורכבת ממספר שלבים. כל חברת יכולה לבצע פוליש קריסטל אך לא כל חברה תעשה זאת במקצועיות ובאיכות של סופר קלין. כשמדובר במראה של הבית לא לוקחים סיכונים והולכים רק על הטוב ביותר. ישנם הרבה "חאפרים" בתחום, ובקלות ניתן לבצע פוליש וקס פשוט ולטעון כי בוצע פוליש קריסטל. אל תטעו! פוליש קריסטל הוא לא פוליש רגיל. הוא איכותי יותר, ודורש זמן ביצוע רב יותר על מנת להגיע לתוצאות מושלמות.

לפוליש קריסטל יתרונות רבים. הוא אינו מחליק למרות המראה במבריק וה"כאילו" רטוב. הברק שלו הרבה יותר עמוק, כיוון שהחומר חודר ממש לשכבה העליונה של המרצפות, וחשוב לא פחות, סימני גרירה של רהיטים לא נראים עליו, הוא חסין לחלוטין.

לכל ריצפה מומלץ פוליש קריסטל אחת לכמה שנים, ולכל ריצפה מגיע הטוב ביותר. פוליש קריסטל של חברת סופר קלין. בסופר קלין מכונות פוליש מקצועיות ואיכותיות התורמות להחדרת הפוליש לרצפות וכמו כן עובדים מיומנים ומקצועיים שידעו להפיק את המיטב מהמכונות.


פוליש קריסטל של סופר קלין – מוסיפים לכם ברק לחיים וכמובן – לרצפה.
 
   
מאמרים >> פוליש קריסטל
 כל הזכויות שמורות - חברת ניקיון סופר קלין 2010
דף הבית שירותי ניקיון חברת ניקיון חברת פוליש צור קשר

 

    מפת אתר


 

 

חברת ניקיון סופר קלין : חברת שירותי ניקיון ושירותי פוליש מקצועיים.
*שיחת חינם - 1800-221-670 | פלאפון - 052-6881837

| חברת ניקיון google +